Neptejte se, jaké bydlení zvolit

My už pro vás jednu z možností máme připravenou.Na výběr máte z mnoha různých druhů již vytvořených domečků na kolečkách, takzvaných mobilheimů. Ty jsou pro vás připravené skladem a můžete si přijít ihned jakýkoliv vybrat. Pokud by vám však nevadilo chvíli vydržet, tak není podmínkou, že si musíte zvolit již vyrobený dům, ale my vám klidně na zakázku vyrobíme nový.

Ten však má další výhody a tou je například ta, že si můžete zvolit, jak má vypadat. Můžete si říct materiál, ale také si navolit účelné místnosti. Existují dřevěné, betonové, cihlové nebo v kombinaci s různými druhy materiálů. Záleží na domluvě nebo na vaší představě. Budete tak mít postavený zcela nově váš luxusní domek, který si už jenom stačí nechat převézt na místo určení. To samozřejmě my uděláme za vás. S tím si jako zákazníci neděláte žádné starosti. Řeknete nám, kde máte svůj pozemek, na který chcete obydlí dovézt, a my to zařídíme.

Veškeré změny bydlení i v případě budoucího přestěhování vašeho domova, protože je to možné, od toho je to „mobilní dům“ jsou naší výsadou, takže se na nás můžete kdykoliv obrátit s tímto požadavkem na přemístění vašeho obydlí.

Pokud si však děláte ještě starosti s úpravou pozemku a tedy terénními opravami na vašem pozemku, tak se bát nemusíte. To také zařídíme. Stačí se zmínit, že něco podobného budete potřebovat a před příjezdem vám tam ještě přijedeme upravit jakýkoliv terén, aby všechno v pořádku sedělo.

Můžete si naplánovat projekty, které budou podle vaší představy. K dispozici jsou samozřejmě také u nás: https://www.lavarohouse.cz/.
Zajisté má takovýto dům mnoho výhod. Bude váš a bude jistě krásný a nový, nebo vybraný z naší široké nabídky. Dále také děláme různé opravy nebo zateplení, pokud byste si přáli bydlet ve vašem obydlí celoročně. Jsou možné další montáže, ale také mnoho dalších doplňkových služeb, které najdete v našem sortimentu.