Teprve hledáte to pravé?

V naší nabídce můžete vybírat z desítek různých druhů pobytů, které skýtají až neuvěřitelné možnosti. Wellnes pobyt je to pravé pro každého!

Každý si zde může předem navolit, na jak dlouho pobyt požaduje, jaké má preference a jaké požaduje přednosti. Určíte si tak jestli jedete na týden nebo jenom víkend či přesný počet dní, které v nějakém úžasném pobytu budete chtít strávit. Jsou na výběr velice luxusní hotely, které mohou být od tří hvězdiček až po vysoce postavené například čtyřhvězdičkové či pětihvězdičkové, které se neustále drží na špici i například díky svým výtečným pokrmům, které si zde můžete objednat. Také je k dispozici právě možnost výběru z plné penze nebo polopenze.

Existuje také ubytování v penzionech, chatkách na horách a mnohé další. Velice populární je také v posledních letech ubytování přímo v lázních, které vám tak skýtá velké možnosti procedur, které dané lázně většinou nabízejí. Můžete si tak chodit jenom v županu na snídaně, pak rovnou do sauny, vířivky nebo si spíše protáhnout tělo a jít si zaplavat do plaveckého bazénu. Mají na výběr často také konzultace přímo s lékařem, nebo nějaké speciální masáže či zábaly.

o S naší nabídkou se tak jistě nudit nebudete.Každý víkend můžete strávit v příjemném obětí svého partnera a můžete tak každý víkend být někde jinde. Vybírejte si z blízkosti vašeho bydliště nebo právě vyzkoušejte zcela odlišný region.
o Načerpáte novou energii a budete mít tu správnou životosprávu.Jistě si dopřejete lázně třeba i na týden, protože to se rozhodně zalíbí každému, takže si to mnoho lidí chce zopakovat nebo ještě vyzkoušet věci, které předtím jako procedury nestihli.

Vždy velice výhodně

Nabídky, které poskytujeme, jsou v různých slevách, takže i proto můžete využít těchto pobytů a strávit tak se svým přítelem, či partnerem nebo partnerkou pár krásných chvil. Za nízké ceny se to líbí každému.