Intenzivní a vzrušující procedura

Wellness procedury jsou oblíbeným typem odpočinku, který si dopřáváme i několikrát ročně. Existují však i takové, které nabízí víc než jen odpočinek a působí na všechny smysly našeho těla. Řeč je o erotických masážích, které spojují pozornost ženy, profesionální uvolnění, i vášeň a vzrušení. Toto spojení evokuje mnoho pocitů a emocí a pomáhá, zcela zapomenout na jakékoli problémy. Dobře kvalifikované masérky k tomu navíc protáhnou i vaše svalstvo a pomohou Vám načerpat zpět chybějící energii.


Které procedury u nás můžete využít?
· Tantrická masáž
· NURU masáž
· Masáž penisu
· Klasické erotická masáž

Okouzlující profesionálky
Základem skvělého prožitku jsou ale vždy samotné masérky, které musí ovládat dobře techniku, ale i skvěle vypadat. Náš salón Vám nabídne až deset různých dívek, které Vás okouzlí na první pohled a pomohou Vám, zcela se oddat vybrané proceduře. Naleznete u nás blondýny, černovlásky, hnědovlásky, ale i dvojčata, která nabízí speciální kombinovanou proceduru.

Fotografie i základní informace
Jelikož je vzhled důležitý, umístili jsme fotky našich profesionálek na naše webové stránky , kde si mezi nimi můžete vybrat a ihned se i objednat na nejbližší volný termín. U každé masérky naleznete i dny, kdy je možné si její služby objednat a užít si její přízeň i po několik hodin.

Náš salón nabízí také maximální diskrétnost, díky které nás mohou navštívit i muži, kteří chtějí upustit uzdu své představivosti a v manželství se jim to nedaří, stejně jako muži, kteří mají lukrativní zaměstnání a neradi by, aby se o jejich návštěvách vědělo.

Procedury probíhají v moderním a elegantním interiéru a je možné, zakoupit si i malé občerstvení nebo nápoje.