Tablety, které se postarají o váš bazén

Chtěli byste mít pod kontrolou veškerou funkčnost vašeho domácího bazénu? V tom případě mu musíte dopřát chemické tablety, které jeho vodu přivedou k dokonalosti. Místo těch jednosložkových, je lepší rozhlédnout se po multifunkčních, které mají hned několik schopností k tomu, udržet vzhled vašeho bazénu ukázkový.
Jestli nevíte, jaké zvolit, vyzkoušejte jedny z prvních multifunkčních tablet, jakými jsou chlor triplex Techneco a sami uvidíte, jak vaši bazénovou vodu přivedou k dokonalosti.

snídaně u bazénu

Více funkcí – silnější výsledek

Tablety 3v1 jsou báječné tím, že díky jejich používání docílíte čistější vody, ve které se nebude vyskytovat nic, co by vás od používání vašeho bazénu odradilo.

  • Mají totiž schopnost vaši vodu projasnit, postarat se o její optimální chloraci, eliminují zákal a díky nim se vyhnete nevzhlednému zazelenání, které bývá poměrně časté v domácích bazénech.

Díky nim budete mít jistotu, že poskytnete vaší vodě prvotřídní péči a vaše koupání se stane pouze zábavou – nikoliv problémem.

Balení, které bude ideální pro vaši nádrž

Jestli nevíte, jak velké balení tablet by bylo pro vaši nádrž ideální, musíte si uvědomit, že při velikosti tablet je dobré zohlednit i velikost vašeho bazénu. Pro menší nádrže doporučujeme zvolit tablety Mini. Pokud však vlastníte obří nádrž, docílit bezchybné vody můžete jedině s volbou tablet Maxi.
Všechny tablety se však umísťují pouze do plováku na tablety a není správné jich používat jinak, než je uvedeno. Je rovněž důležité – pravidelně kontrolovat plovák a případně doplnit další dávku, která by mohla účinkovat opět tak, jak to očekáváte.

kapka vody

▪Zakoupení přípravku na úpravu pH

Tablety 3v1 nedisponují funkcí na úpravu pH v bazénové vodě a právě z toho důvodu je nutné zakoupit si k nim i přípravek, který vám ho zvýší nebo naopak bude snižovat. V sortimentu ho nalezete v kapalné podobě, ale i v sypké verzi jako granulát.