Pomoc pro vaše obchodní aktivity

Vašemu podnikání se daří. Získali jste celou řadu nových zakázek, museli rozšířit výrobní prostory a přijmout nové zaměstnance. Vše vypadá příznivě, až do chvíle, než přistoupíte k placení povinných měsíčních závazků. Před lety jste si museli sjednat několik půjček, abyste měli možnost rozjet podnikatelské aktivity. Jenže před lety byla na finančním trhu zcela jiná situace než dnes. Půjčky se nabízely za nevýhodných podmínek. Vysoký úrok i nemožnost flexibilně splácet byla společným jmenovatelem.

kalkulačka

Dnes vás jejich výše každý měsíc velmi zatěžuje a kvůli závazkům z minulosti nemáte možnost vyšších investic do stávajících obchodních aktivit. S americkou hypotékou bez registru najdete snadno řešení! Nabízí nízký úrok, ale především je možné ji splácet mnoho let. Desítky let splatnosti znamenají, že výše měsíční splátky bude minimální! Dá se použít i jako nástroj k refinancování nevýhodných úvěrů z minulosti. Novou půjčkou najednou zaplatíte všechny drobné úvěry, které jste si dohodli za nevýhodných podmínek. Získáte jen jeden úvěr, a přitom bude nastavený na nižší měsíční zátěž. Každý měsíc vám bude zbývat dostatek hotovosti na to, abyste mohli dále investovat do rozvoje svého podnikání. Investice brzy přinesou zajímavé zisky a tyto zisky vám mohou posloužit k tomu, abyste hypotéku zaplatili mnohem dříve.

procenta

Nabízí flexibilní splácení, podobné, jako když máte sjednaný kontokorent u vašeho bankovního účtu. Kdykoliv zašlete mimořádnou splátku a snížíte si dlužnou částku. A když budete chtít úvěr zaplatit v plné výši? Jste vítáni! Za předčasnou úhradu úvěru nejsou účtovány žádné sankce a můžete úvěr zaplatit i za rok!

Když vyplníte kontaktní formulář, získáte obratem nezávaznou kalkulaci, která vám představí vaši možnost financování. Zjistíte celkovou výši úvěru i navrhovanou výši měsíční splátky. Určitě bude mnohem příjemnější než ty, které platíte v současné chvíli!