Pamatujete na zvonáče ? To je retro

Jak na retro v interiéru? Začněte pomalu přidávat a měnit textil v bytě. V prodeji je již mnoho textilií v retro stylu, neboť i designéři si jej zamilovali. Často a pravidelně je vnáší do svých návrhů a oživují nabídku doplňků o notnou dávku nostalgie. Nábytek a doplňky v retro stylu dodají vašemu domovu neotřelou jiskru a radost.

Retro bytové doplňky jsou v posledních letech velice populární
Přinášejí vzpomínky na staré dobré časy. Velice oblíbené jsou například doplňky, které připomínají kavárenské prostředí, předválečné Spojené Státy Americké, výrobky s motivy starých automobilů a motorek.

Jak vnést tyto nápadité doplňky do bytu? Jednoduše začněte tím, že zavěsíte nápaditou ceduli na stěnu kdekoliv v domácím interiéru. Nebo lze rozmístit retro dózy ve stejném designu. Hlavně tam musí být barvy a hravost.
retro věci
Retro může být cokoli, co připomíná staré časy
Vždy jsou základem barvy. Právě barevnost, geometrické, nebo i mírně infantilní dekorace a vzory dnes v domácnostech chytí. V retro stylu si můžeme zařídit i kuchyni. Bude se nám v ní potom lépe vařit. Jestliže vás již omrzely fádní, strohé, chladné a ostré tvary v neutrálních barvách, pak sáhněte po zábavných, mnohabarevných retro doplňcích a vyzdvihněte jimi vaši kuchyni. Plastická, nebo klidně i plechová starodávně vypadající cedule s retro motivem Have a coffee vám navodí v kuchyni tu správnou atmosféru.

Místo obrazu na zeď umístěte plechovou ceduli

Jednou z možností, jak vnést retro styl do našich domovů, je zavěsit si na zeď barevné cedule. Zkuste si ozdobit stěnu v kuchyni cedulí s motivem „Feel like home in my kitchen“. Také keramika a porcelán má svoje retro zastoupení v domácnostech.

Hrneček s ohromnými velikými retro puntíky, nebo třeba ozdobný květináč na malou rostlinku se bude ve vaší kuchyni skvěle vyjímat. A co teprve starodávná, mechanická kuchyňská váha vyrobená ze smaltu a nerezu, s veselým barevným ciferníkem?
retro plechovky
Bez dekorací je byt nudný a fádní. Proto si i koupelnu můžeme zařídit jako za stara, neboť i koupelna má ráda retro styl. Každý interiér bez jakékoli dekorace působí neosobně a studeně. Rozveselte proto svoji domácnost barevnými maličkostmi, které vám budou přinášet každý den dobrou náladu.