Odreagujte se jako správný muž

Snad každý chlap má rád zbraně a střílení. Možná i právě proto jsou tak časté návštěvy na střelnicích . Už jste tuto možnost vyzkoušeli i vy? Už jste někdy navštívili toto místo s dobrodružnou atmosférou, kde by se napětí dalo krájet? Pokud ještě ne, neváhejte si najít nejbližší a nejlépe hodnocenou střelnici a vyrazit sem. Dost možná to překoná vaše očekávání, poněvadž atmosféra zde a celkové prostředí je zkrátka něco, na co si velmi rychle zvyknete.
terče na střelnici
Určitě vás zajímá, co zde budete moci jako člověk bez zbrojního průkazu dělat. První zásadou je to, že budete muset mít u sebe neustále svého instruktora, který na vás bude dohlížet, bude vám vysvětlovat, jak jednotlivé zbraně ovládat a jak si s nimi poradit. Je důležité být zkrátka pod odborným dohledem, a to hlavně z bezpečnostních, a samozřejmě také zákonných důvodů. To však není žádná nevýhoda, ba naopak. Právě díky šikovnému odborníkovi se dozvíte o jednotlivých zbraních tolik, co byste se jen tak nedočetli.

Jaké zbraně si budete moci vyzkoušet?

Další otázkou, na kterou čekáte odpověď je bezesporu to, jaké zbraňte si vůbec budete moci na střelnici vyzkoušet. To samozřejmě bude záležet na vašem osobním výběru, někdo preferuje malorážky, které nemají takový zpětný ráz a lépe se s nimi manipuluje a míří, jiní naopak sáhnou raději po nějaké netradiční senzaci, jako je například brokovnice s velmi silným zpětným rázem. Můžete si samozřejmě vyzkoušet více modelů, abyste si rozšířili obzory a abyste si tak nějak sami uvědomili, co vás nejvíce baví. K dispozici však budete mít běžně právě tyto zbraně:

Malorážky
Brokovnice
Pušky
Pistole
náboje do pušky
Zahoďte všechny předsudky, seberte odvahu, vezměte kamarády a vyrazte si užít odpoledne plné netradiční zábavy a vzrušujících okamžiků. Je to plně vhodné i pro úplné začátečníky.