100 GB dat v cloudovém úložišti za dva dolary měsíčně

Zálohování dat na cloudová úložiště je jedním z předpokladů, že o ně nemůžete přijít. Ta jsou zabezpečena před ztrátou dat moderním hardwarovým řešením, každý (solidní) provozovatel úložišť garantuje jejich zachování, a jestliže máte bezpečně zvolené neprolomitelné heslo ke svému účtu, je prakticky vyloučeno, aby vaše data nenávratně zmizela v propadlišti dějin.
regulace dat
Bezpečných cloudových úložišť je mnoho a my bychom vám rádi představili jedno z nich, kde za rozumnou cenu získáte 100 GB datového prostoru. Jedná se o úložiště Upthere, které vám garantuje zachování vašich dat do výše uvedené kapacity za měsíční poplatek 42 korun. Ten je opravdu symbolický, navíc úložiště zvládá další zajímavé funkce.

Základem je silné heslo, které by mělo být složeno minimálně z 10 znaků, nejlépe kombinace malých a velkých písmen, číslic a několika speciálních znaků. Do vašeho účtu se pak nikdo nedostane a správce úložiště za vaše data plně ručí.
pozadí údajů

Upthere je jednou z rozumných voleb ukládání dat

Data se třídí na dokumenty, fotografie, hudbu a filmy a lze mezi nimi jednoduše a intuitivně vyhledávat. Přidružený program s daty dokáže pracovat efektivně, zařadí dokumenty podle typu, případně podle času pořízení, nebo umístění a pracovat s nimi můžete i přes webový prohlížeč (zde pouze v režimu pro čtení).
Další zajímavou funkcí je sdílení, jakákoliv data lze označit tak, aby byla viditelná pro určitý okruh uživatelů s přidělenými přístupovými právy. Můžete tak snadno prezentovat cokoliv a komukoliv, rodině, okruhu přátel a známých.
věda a technika
Program a úložiště Upthere po registraci pracuje zdarma v plné kapacitě 100 GB po dobu 3 měsíců, registraci provedete buď přímo z webových stránek, nebo z Facebooku, či účtu Google. Obslužný program pracuje pod operačním systémem Android i z chytrého telefonu a jeho ovládání je velmi intuitivní. Vaše data lze také obsluhovat pomocí virtuálních typů složek, např. třídit hudbu nebo fotografie tematicky a pak je třeba sdílet se svými přáteli.