Zvolte hypotéku a mějte finance pod kontrolou

Trápíte se kvůli financím? Dostali jste se do potíží? Nevíte, jak z nich vybruslit? Život není jednoduchý, a pokud se dostaneme do finančních potíží, tak je to často jeden velký začarovaný kolotoč, ze kterého není úniku. Chcete z něj vybruslit? Přemýšlíte nad dlouhodobým úvěrem nebo rovnou hypotékou, u které budete ručit nemovitostí, jako je dům, byt nebo pozemek?

peníze na stol

Nebankovní hypotéka je název pro běžnou hypotéku, čili půjčku s ručením nemovitostí, ale za mírnějších podmínek, než by tomu bylo v bance, protože nebankovní společnosti jsou tolerantnější. Zatímco v bance vám nikdy nepůjčí kvůli dluhům, exekucím nebo kvůli nízkým příjmům, když se jim nevejdete do tabulky, tak nebankovní společnosti to mohou řešit jiným způsobem. Umožňují půjčit i lidem se záznamem nebo i s finančními problémy. Musíte ale samozřejmě prokázat, že máte finance na splácení. To je nutností a naprostou samozřejmostí.

Půjčit si tímto způsobem však může i člověk se záznamem, který má jiné vysoké dluhy nebo exekuce. Je možná konsolidace, čili sloučení půjček do jedné, kterou budete platit s nižšími splátkami či vyplacení dluhů a mnoho dalšího.

muž a žena v problémech

Hypotéky mají navíc stále nízké úrokové sazby, takže jsou pro některé lidi stále prioritou číslo jedna. Ručíte nemovitostí a získáte velice nízkou úrokovou sazbu a také nízkou měsíční splátku. Ta může být ovlivněna dobou splácení, proto si každý klient může tuto dobu zvolit. Buďto platit kratší dobu, například jenom několik let, ale samozřejmě vysoké částky, aby byl úvěr brzy splacen, nebo zvolit nižší částky a třeba na dobu splácení až 30 let.

Mnoho nepříznivých situací se dá vyřešit právě pomocí nebankovní hypotéky. Tam, kde banky dávají ruce pryč od úvěrů, přichází často na řadu právě soukromý sektor. V mnohých věcech už převažuje bankovní systém, úvěry jsou například vyřízené během jednoho dne i s oceněním nemovitosti, vše se sjednává online a peníze máte do druhého dne na účtu. Jednoduchý, rychlý a spolehlivý systém, který funguje.