Sáhnout po tabletách 5v1 je dobrá volba

Máte i vy zahradu, na které byste si chtěli postavit váš vlastní bazén? V současnosti si z jeho druhů a velikostí můžete vybírat a dopřát si maximální pohodu a koupání, které si představujete. Abyste však jeho vodu měli vždy v perfektním stavu a samozřejmě i zdravotně způsobilou ke koupání, musíte si kromě nádrže zakoupit i chemii, která vám ji udrží vždy čirou. Tablety AZURO Multi 5v1 chlorito.cz se řadí mezi tu nejúčinnější chemii právě z důvodu dosažení čisté vody, díky svým multifunkčním vlastnostem.
Dopřejte i vaší bazénové vodě to nejlepší a vyzkoušejte tyto tablety, které vám pomůžou mít léto v bazénu v každém ohledu nezapomenutelné.zahradní bazén

Víte, čím jsou výjimečné a schopné?

Není to jediná „zázračná“ chemie, kterou najdete na trhu chemických přípravků. Ovšem je nepopíratelně tou nejúčinnější a nejsnazší, jakou si můžete koupit. V pěti krocích se totiž postará o to, aby se vaše voda už nemusela potýkat s jiným druhem chemie, protože vám v průběhu koupací sezóny budou bohatě stačit právě tablety 5v1.
Mají schopnost:

  1. Desinfikovat vaši vodu, a to díky optimální hladině chlorové složky.
  2. Zamezit tvorbě řas a zakalení, čemu bude odpovídat pouze čirá voda bez hnědého nebo zeleného zbarvení.
  3. Udržet vápenaté ionty v rozpustné podobě, takže se nesetkáte s bílými usazeninami na dně nebo po stěnách bazénové plachty.
  4. Dopřát vodě hladinu pH, která bude vždy v rovnováze.
  5. Celkově ji projasnit a dosáhnout průzračného vzhledu, po jakém prahnete.

ležení u bazénu
Díky těmto multifunkčním schopnostem, nebudete muset vaši vodu už nijak jinak upravovat. Spolehněte se na chemii, která účinkuje a poskytuje komfort a čistou vodu všem majitelům bazénů, kteří vsadili na její volbu.
Co je rovněž báječné, je zjištění, že tablety účinkují i po dobu vaší nepřítomnosti nebo v době, kdy nemáte zapojenou filtraci. Jediné, co stačí, je pravidelně sledovat to, jestli jich není nutné doplnit a umístit je pouze do nádoby, která je na to určena – tedy do plováku na tablety.