Přetvořte si zaběhané zvyky

Někdy člověk prostě potřebuje více motivace, nějaký vnější impulz pro změnu svého životního stylu a postoje. Pokud to tedy potřebujete, tady je. Dnes je velmi příznivá a otevřená situace jak ve společnosti, tak v ekonomice pro velké změny. Ta ale nebude trvat věčně a vy také ne. Máte dnešek a proto, chcete-li uskutečnit nějaký zásadní krok jiným směrem, než kterým se vydáváte nyní, začněte hned!
vítězství na dosah myšlenky
1.       Strach
Co když to nezvládnu, co když nejsem dost dobrý? To jsou asi obavy většiny z nás, kteří chtějí zkusit něco nového a jiného. Vezte ale, že vibrace, které do vesmíru vysíláte také dostanete. Samotné se mi to stalo, když jsem tvořila výrobky a přemýšlela, zda vydrží každodenní nošení, zda z nich nevypadnou zapasované kameny. První dva, které jsem prodala se mi záhy vrátili, že prostě pukly. V tu chvíli jsem věděla a už nikdy takto nepřemýšlela. Chcete-li začít podnikat, mějte plán. Chcete-li začít cvičit, plán mít nemusíte. Stačí, když se začnete pohybovat z radosti. Tančete, pracujte na zahradě, budujte.
2.       Perzistence
Někdy se výsledky nemusí dostavit tak rychle, jak bychom si představovali. Jste-li však přesvědčeni o vrozené správnosti vašeho rozhodnutí pro změnu, vydržte. Uvidíte, že se časem vše poddá.
3.       Překážky
Mnohdy také musíme čelit různým překážkám, problémům, úřadům, lenosti nebo nedostatku financí. To vše si ale vyžaduje kreativního řešení a posune vás na úplně jinou úroveň, než pokud by šlo všechno jako po másle. Utvrdí vás to také ve vašem záměru.
volnost se nadechnout
4.       Sklizeň
Všechno chce čas, upřímnost a přítomnost. Po vaší píli se však budete cítit skvěle, budete se cítit volně. Chcete-li se něco naučit, máte se tomu věnovat alespoň 10 000 hodin. To je zlatou pravdou. Platí to totiž i u zvyků. Stačí se přesvědčovat prvních pět týdnů, potom už tyto věci začneme dělat automaticky, budeme se na ně těšit. Hlavně co se týká pohybu a cvičení.
Buďte, tvořte a milujte.