Dotýkejte se mě, prosím

Leckdy jsou příčinou našich potíží nedostatek, nebo úplná absence zcela obyčejných věcí. Věděli jste, že nedostatek doteků je jedním z možných příčin hloupého pocitu nepotřebnosti a celkového napětí?
Kdy jste se naposledy objímali? Kdy jste cíleně a zcela od srdce vzali kolem ramen člověka Vám blízkého? Je asi zbytečné ptát se na člověka, který Vám není příliš blízký.

A když to vezmeme obráceně, pak se nabízí otázka, kdo Vás naposledy někdo vzal kolem ramen, nebo pohladil po vlasech?
Když se opravdu hluboce zamyslíte, nekřičí Vaše mysl do světa: Dotýkejte se mě?
Potřebuji pohlazení!
Potřebuji cítit teplo rukou druhého člověka!
Potřebuji doteky!
Není snad právě toto příčinou Vašich nelibých pocitů, které se stále dokola vracejí? Problém je, že potřebujete dohnat ten dlouhý čas, který jste dotekům nevěnovali! Ale, kdo je bude poskytovat Vám, když nemáte životního partnera?
Smutek hoďte do kanálu
Nebuďte smutní, protože erotické masáže Vám vynahradí dlouhou dobu strádání a nedostatku. Zapomeňte na pracovní výkony, na termíny, na povinnosti a na vydělávání peněz za každou cenu.
Najděte si chvilku pro sebe. Nebraňte se myšlence o erotických masážích! Dostane se vám moře doteků, na které nikdy nezapomenete. Vámi zvolená masérka Vám připraví prostředí, které nabudí Vaše tělo i mysl, abyste chtěli nechat ze sebe spadnout napětí. Abyste se nebránili přijmout uvolnění, které po masáži následuje. Věřte, že podvědomí bývá prevít!
Opakování je matka moudrosti

Už nikdy nebudete pociťovat vlastní nepotřebnost, napětí a křečovité vystupování. Zopakujte fantastické erotické masáže vždy, když se nebudete cítit v pohodě. Vždy, když se bude blížit úbytek energie. Vy se nemusíte bát, že to nepoznáte.
Věřte, že díky erotickým masážím získáte pevnou půdu pod nohama. Zase budete těmi, kteří na své okolí působí přirozeně a bez napětí. Ale hlavně Vy se budete opět cítit skvěle!