Co dělat při nevalné erekci?


Člověk si může během svého života klidně i milionkrát říkat, že sex není všechno, že je to jenom vcelku zanedbatelná část z toho všeho, co jednomu život nabízí. Ale není to vesměs nic platné. Jakmile e muž v určitém okamžiku zjistí, že už to prostě nejde, je z toho celý špatný. Protože přichází o něco, co mu náhle připadá přímo závratně důležité. I když po tom třeba po léta nejednou i dlouhá údobí ani nevzdechnul.

nejšťastnější plyšák

Takový muž vesměs nelituje toho, že ho tento stav věcí připravil o možnost mít další potomstvo. Vždyť k tomu docházívá vesměs až ve vcelku pozdním věku, kdy už je dotyčný dávno otcem a někdy i dědečkem a další přírůstky neplánuje, a pokud si dotyčný nepořídil dítka doposud, pak nejspíše proto, že po nich nikdy neprahnul a sotva na poslední chvíli prahnout začne. Takovému muži je daleko spíše líto toho, že už mu nebude dopřáno znovu a znovu prožívat ony slastné chvíle. Případně ho dráždí řeči jeho drahé polovičky o tom, že nejen že se doma o nic nepostará, ale navíc už ani v posteli není k ničemu.
slečna v prádle

Takže jsou takové problémy s potencí pro muže vesměs něčím mezi skličující realitou a osobní katastrofou. A nic na tom nemění ani fakt, že vznikla-li taková impotence jako pozvolný proces, už tomu dotyčný člověk stejně nejednou moc nedal a není to tak žádný radikální obrat k horšímu.

Muž je zkrátka většinou přesvědčen, že bez potence není k ničemu. A je-li pro něho toto přesvědčení obzvlášť skličující, lze mu jedině doporučit, aby vsadil na prostředky pro zlepšení sexuální výkonnosti . Protože na rozdíl od bylinek, modliteb, čar či zaříkávání, praktikovaných v minulosti, tyto prostředky skutečně fungují.

A byť mohou mít i nějaké ty negativní účinky na zdravotní stav dotyčného či jeho peněženku, lze jejich užívání v rozumné míře vcelku vřele doporučit.

Stačí vytáhnout z kapsy nějaké ty peníze a manželka či milenka pak nevyjdou z údivu, co dotyčný vytáhne na ně. Klidně už krátce po užití první tabletky.