Potřebujete kvalitní zajištění zemních prací?

Jen málo z nás si splní dětský sen a zůstane pracovat právě v tom jednom oboru, který miloval už jako malý kluk. U nás se díky našim splněným snům můžete setkat s kvalitní a také bezpečnou prací .

Ø Našim heslem a také specifikací, kterou si přejeme udržet i nadále do budoucnosti jsou přesné a rázné výkony, vždy se snažíme podat kvalitní výkon, ale zároveň dbáme na vysokou bezpečnost a také bereme ohledy na životní prostředí.

Základním úkolem naší firmy v minulosti bylo propagovat nákladní dopravu, která se díky tomuto rozrostla a vznikaly tak postupně další a další služby pro naše zákazníky. Když už jsme se brodili v jednom, přibylo něco dalšího a v dnešní době už zajišťujeme kompletní a plnohodnotný servis pro naše klienty. Mnoho let jsme zajišťovali a manipuloval s materiálem, nakupovali a prodávali, také jsme měli co dočinění s odpady. Zprostředkovávali jsme stavební práce a také ve spolupráci s tímto samozřejmě zemní práce. To všechno nám samozřejmě zůstalo a kromě toho se přidaly další úkony, odvoz odpadu v kontejnerech a také právě již zmíněné zemní práce jsou těmi hlavními, kterými se převážně zabýváme nejvíce i dnes.

Jaké druhy a služby nabízíme:

Základními typy jsou:

a. Autodoprava – Tato služba zahrnuje odvoz suti a odpadu, kompletní zemní a demoliční práce, bourací práce, výkopy pro inženýrské sítě a nákladní autodopravu.

b. Zemní práce – Zde se to týká kontejnerové dopravy, čištění komunikací, terénních úprav a dalšího.

c. Inženýrské sítě

d. Stavebnictví

Snažíme se udržet naše kvalitní služby a našim zákazníkům nabízíme dobrou spolupráci, na kterou se mohou kdykoliv obrátit.

Nebojte se zavolat a kontaktovat nás

Máte dotazy, váháte, nevíte si s něčím rady, nebo se potřebujete jenom na něco zeptat, či se už chcete na práci domluvit? Nonstop jsme vám k dispozici na našem telefonu, tak se neváhejte na nás obrátit!