Není zbytí, pořiďte si novou

Cítíte se při ranním vstávání, jak polámaní? Zase jste se pro vrzání postele při každém pohnutí pořádně nevyspali? Každé ráno vypadáte na osmdesát, i když máte v občance podstatně vyšší rok narození?
Víte, že není nic jednoduššího, než postel prostě vyměnit?

dětská postel

Na co ještě čekáte?
To se chcete ráno co ráno probouzet s rozlámaným tělem i duší? To se chcete po cestě do koupelny pokaždé protahovat tak, abyste dali dohromady kosti, klouby a šlachy přesně tam, kde mají být? Jak dlouho to chcete, proboha, vydržet? Vaše postel s největší pravděpodobností pamatuje časy za krále Ječmínka, nebo byste si měli vyjmout konečně ten hrášek? Ne, to je jen nejapný humor.

Koukejte si najít chvilku a poohlédnout se po nějaké pořádné posteli! Jinak zestárnete nevyspáním každé ráno nejméně o rok! To se pak k té osmdesátce dostanete poměrně brzo!

Výběr nezná mezí!
Až se dostanete k tomu, abyste konečně nahradili starou a rozvrzanou postel za novou, myslete především na pohodlí, ale hned za tím na design. Vzhled postele je vážně důležitý. A když se Vám bude hodit postel s úložným prostorem, myslete při širokém výběru i na to.

· Pohodlí bude určitě ve velikosti postele a možná i v její výšce. Lépe se z ní vylézá. Tomu věřte. Za chvíli budete mít nějaký ten křížek na krku, takže počítejte se vším.
· Design spočívá v tom, aby postel vzhledově zapadla do prostoru, kam ji hodláte umístit! Takže, z jakého je vyrobena materiálu a tak.
· Praktičnost tkví v tom, zda má, například úložný prostor v podobě přídavného šuplíku.

hotel

Stejně se nakonec osvědčí stará dobrá finta, která platí stejně, jako Murphyho zákony. Zamilujete se do první postele, u které se na chvíli zastavíte. Ale pak přejdete k desítkám dalším. Přesto Vám utkví v paměti stále ta první. Jako byste hledali něco, o čem už dávno víte, že jste našli. Jen se chcete přesvědčit, že žádná nedosahuje takových kvalit, jako ta, u níž jste se zastavili poprvé. Takže se k ní nakonec stejně vrátíte a koupíte.

Ale to je jedno. Důležité a velmi podstatné je, že jste konečně pořídil postel, která Vás nechá pořádně vyspat!