Látkové tašky jsou krásné i ekologické zároveň

Myslet ekologicky a snažit se uchránit přírodu v rámci našich možností je v současné době velmi aktuální. Snaží se tak činit více a více lidí. S tím souvisí i postupná výměna starých známých igelitových tašek za něco jiného.

Igelitové tašky většina z nás po použití vyhodí. Problém je, že takový odpad v přírodě zůstává ještě mnoho let v nezměněném stavu. Není tedy divu, že se snažíme hledat alternativy, které budeme moci používat mnoho let.
Takovou alternativou jsou tašky látkové. Jsou kvalitnější, odolnější, hezčí a místo stovky igelitových, máme stále jen jednu. Navíc jsou také skladnější a můžeme je mít bez problémů složené v kabelce a kdykoli je použít.

Originalita v první řadě

Že jsou látkové tašky obyčejné? To už dávno není pravda. Vlastně jsou naopak velmi originální. Mohou se stát perfektním doplňkem, dárkem i praktickým reklamním předmět. Umožňuje to jejich různorodé provedení a možnost vlastního potisku. Navrhněte si svůj motiv či slogan a profesionálové už se postarají o zbytek.

Jednoduché tašky ve standartních rozměrech, skládací tašky, tašky z BIO bavlny či netkané textilie, tašky přes rameno nebo šité na zakázku. K dispozici jsou však i různá barevná provedení, nemusíte volit jen univerzální bílou či černou. Stačí si vybrat a čekat na vyhotovení. Možnosti jsou široké .
Samotný tisk probíhá sítotiskem nebo transferem, záleží na materiálu i velikosti motivu. Ty mohou být jednobarevné i více barevné. Výsledek je v každém případě dokonalý a dlouhodobý. Ani praní potisku neuškodí.

Noste je všude, kde vás napadne

Pokud si myslíte, že látková taška je vhodná jen na nákupy, i zde se mýlíte. Využijete ji na procházky nebo místo kabelky do města. Studenti ve volnějších dnech do školy.
Hodí se na přenášení nezbytností při návštěvě kroužků či lekcí cvičení, tedy i pro sportovní nadšence. Nosit je můžete zkrátka všude, kde vás napadne.