Jak zabránit předčasnému vyvrcholení?


Předčasná ejakulace není problém, který bychom měli zlehčovat. Časná ejakulace, potíže s erekcí, neschopnost dosáhnout erekce…to všechno jsou věci, které mohou vážně ovlivnit vaši psychiku a sexuální život. Proto bychom je měli řešit. Váš lékař vám může například zkontrolovat hladinu hormonů v krvi a určit, jestli právě ve vašich hormonech není problém.

Který doktor by měl tohle řešit? S problémem můžete zajít v podstatě za každým doktorem, ovšem nejlépe uděláte, když se obrátíte na praktického lékaře, urologa nebo sexuologa.

Jak tedy ale docílíme toho, že oddálíme ejakulaci?

sex

Masturbace

Jednou z pomocí, může být něco jako trénink. Ten zahrnuje masturbaci. Pokud vyvrcholíte i několik hodin před tím, než proběhne pohlavní styk, umožní vám to vydržet déle a oddálit ejakulaci. Jednoduše se proto hodinu nebo dvě před pohlavním stykem věnujte masturbaci, kterou zakončíte orgasmem.

Cviky na pánevní dno

Možná si myslíte, že cviky na pánevní dno jsou určeny jen pro ženy, ale není tomu tak. I mužům mohou velmi pomoci v mnoha situacích. Jednou z nich je právě oddálení ejakulace. Na internetu si můžete najít cviky, které jsou určené přímo pro muže, kteří trpí tímto problémem. Začněte posilovat své pánevní dno pravidelně, a uvidíte, že brzy uvidíte zlepšení ve svém sexuálním životě.

sex

Pauzovací technika

Pro ty, kteří nechtějí předčasně vyvrcholit, je velmi oblíbená pauzovací technika. V čem spočívá? Započněte sexuální aktivitu. Ať už styk, či jen prostou stimulaci penisu. Jakmile budete cítit, že u vás brzy dojde k ejakulaci, stiskněte konec svého penisu a stláčejte, dokud nepřejde nutkání k vyvrcholení. Opakujte několikrát, až do doby, kdy budete připravení vrcholit.

Kondomy

Pomoci vám může i taková prostá věc, jako je kondom. Některé jsou dokonce speciálně navržené pro tyto situace. Jsou zesílené, nebo obsahují znecitlivující látky, které vám umožní prožít delší styk bez předčasného vyvrcholení.