Beton je opět v kurzu

Je tomu skutečně tak. Zatímco dříve se betonové ploty využívaly hlavně jako ochrana před nezvanými hosty u velkých firem, dnes si takový betonový plot můžete pořídit na svůj pozemek. Klidně i k malému domku. Dřevěné ploty jsou sice mnohem hezčí, i když je to samozřejmě věc názoru, nicméně jejich údržba je nutná a nevyhnutelná. A samozřejmě také velmi pracná, a ne zrovna levná. Je velice nutné se o dřevěný plot starat často, jinak se vám brzy rozpadne. To betonový plot nevyžaduje žádnou speciální péči. Označuje se jako bezúdržbový a hodí se pro všechny, kteří nechtějí údržbě oplocení věnovat velkou péči. Navíc co se ochrany majetku týče, přeci jen je beton mnohem bezpečnější materiál. A nejde jen o ochranu zvenku, pokud vlastníte například psa, který se rád toulá, betonový plot ho zastaví najisto, zatímco dřevěný plot by takovou funkci splnit nemusel.

Doporučujeme vám prohlídku

Pokud o tomto typu oplocení uvažujete, doporučujeme vám, podívat se na fotografie práce naší firmy. Zabýváme se stavbou betonových plotů již mnoho let. Jak si jistě na fotografiích můžete povšimnout, i betonový plot může vypadat velice elegantně a může podtrhnout vzhled vašeho pozemku. Pokud si vyberete betonový plot s otvory, získáte vzdušné oplocení, které zaujme každého kolemjdoucího svým vkusným stylem.

Plot na klíč

Velice potěšující zprávou pro vás bude, že betonové ploty stavíme na klíč. Jistě jste už slyšeli o stavbě domku na klíč, ale stavba plotu na klíč? Jak to probíhá? Princip je prakticky stejný. My se postaráme o všechno a vy přijdete až k hotovému dílu. A budete uneseni. Stejně jako mnoho našich zákazníků, kteří jsou s naší prací velmi spokojeni a velice rádi nás doporučují dále. Velkou výhodou tohoto typu oplocení je bezesporu cena. Tento typ oplocení se totiž řadí k nejlevnějším typům vůbec.